niedziela, 29 grudnia 2013

Nowe lalki

Cześć! Niedawno była Wigilia, a więc do mojej kolekcji dołączyły nowe lalki.
Oto one:

-Toralei Stripe Power Ghouls


Toralei ma na sobie kombinezon z długim rękawem w czarno-czerwone paski z jej czaszką. Ma srebrne bransolety i czarne rękawiczki oraz czerwone kozaki na czarnej szpilce.


Toralei ma długie włosy związane w koński ogon. Jej makijaż to różowo-fioletowy cień do powiek, czarny eyeliner i czerwona szminka. Ma czarne kolczyki, czerwoną obrożę i czarną maskę.


- Catty Noir


Catty ma różowo-srebrną suknię.  Ma różowe i srebrne bransoletki i różowy mikrofon oraz srebrne kozaki we wzory przypominające stłuczone szkło. Stoi na palcach.

 
Ma różowe falowane włosy związane w kitkę. Jej makijaż to srebrny cień do powiek i różowa szminka. Ma różowe kolczyki i różową obróżkę z motywem stłuczonego szkła.


- Madeline Hatter

 
Madeline ma srebrno-fioletowo-niebieską sukienkę w złote wzorki i białe paski z czarną halką. W pasie przepasana jest niebieską wstążką. Na nogach ma białe rajstopy w niebieskie kropki i białe buty w złote wzorki na złotym, zawijanym obcasie. Ma niebieskie rękawiczki w białe kropki z białą koronką (jest plastikowa), torebkę - czajniczek i fioletowy pierścionek.
 

Madelline ma piękne niebiesko- fioletowe loki. Ma różowy cień do powiek i różową szminkę. Na głowie ma niebieską opaskę z fioletową filiżankę. Na jej szyi wisi niebieski naszyjnik.


Pisała Robotica Freaky
 2 komentarze: